POslední možnost přihlásit se do soutěže :)

11. října 2010 v 16:00 | Ráďa :)
Čauky :))))
Ano je to tak , dneska máte poslední šanci přihlásit se do soutěže :) Poslední 2 hodiny máte na to aby jste napsali kamarádkám a informovali je o soutěži a umožnily jim tak zasoutěžit si o reálné ceny :))) Do 18:00 se ještě můžete přihlásit k článku Výhry do soutěže -> http://lucik-original.blog.cz/1009/vyhry-do-souteze ... :) A nebo klidně i tady pod článek , ale NIKAM jinam :) Já si myslím ( dokonce to možná i vím ) že se oplatí soutěžit :) Kde na blogu vám dají zadarmo ceny drahší 500kč a zdarma vám je zašlou ? :) Teda když nepočítáme nějaké celorepublikově/celosvětově známé stránky , ale jen blogy jako je ten náš :)) 

Doufám že se vám ještě dneska pár připojí na seznam soutěžících ;) A stejně tak doufám že soutěžící v soutěži jsou z větší části / všichni pravidelní čtenáři tohohle blogu a né jen holky které chtějí něco vyhrát a hned po skončení soutěže zapomenou na tenhle blog nebo se třeba za rok zúčastní nějaké další soutěže , věřím tomu že takovýchle lidí tu moc není , protože to by mě ani Lucce moc radost nedělalo , protože ceny jsou spíše něco jako odměna za čas strávený nad čtením tohohle článku :) Nikoliv dárky pro ty co tenhle blog vidí poprvé ;) :) 

To k soutěži asi vše :) Možná sem ještě hodím za pár minutek seznam soutěžících pod který se budete moci také ještě přihlásit a také už přihlášení budou moci překontrolovat že se s nimi počítá a jsou napsány správně udaje :) :)) 

Těším se na nové soutěžící a vám už přihlášeným v soutěži přeju hoodne stesti :) A ať vyhraje ( jak se to říká ) ten ( nebo spíše ta ? :)... )  nejlepší :) 


Radush x333 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 štěpi štěpi | 11. října 2010 v 16:21 | Reagovat

super...:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.