...I think... :)

3. října 2010 v 10:53 | Ráďa :) |  *I Think ...
Ahojík :-*
Baby promiňte za to mé věčné nepřidávání :)))
Teď je toho ve škole tolik + plánujeme s našima oslavu tatkovych narozenin + čekají mě dvě svatby příští týden , kterých bych se měla účastnit ... No nestíhám :) Dneska jsem chtěla vstávat kolem 8 , ale prostě sem se nemohla donutit , a jsem tu až teď :)

Dneska se budu sice muset na zítra učit , protože písemek a úloh máme víc než dost , ale to neznamená že sem nepřidám žádné články :) Dneska do 18:00 máte možnost zapojit se ještě do soutěže o plakáty :) Někdy navečer . jakmile tu bude Lucka :) Soutěž ukončíme , vyhlásíme vítěze , napíšeme článek se zveřejněním vítězů a výherkyně , pod něj prosímvás napište co byste chtěli apod. :) Samozřejmě jako první si napíše první výherkyně a až poté druhá atd. :) Snad chápete jak to myslím , uveďte k tomu co chcete i e-mail , icq , nebo skype , ať se s vámi máme jak domluvit ohledně toho kdy vám co bude zasláno apod. :)

a co chci dneska přidat dál ? :) Poprvé se tu dneska objeví článek , kde nebudu já nic rozdávat , ani dárky , ani rady :) Jen příjimat tipy a rady. Za pár týdnů budu mít vystoupení na diskotéce , téma ? Mikulášská :) A co budu potřebovat a chtít od vás ? Hodím vás sem outfity jak bych si je představovala a vy mi je bud schválíte , nebo na ně řeknete i negativní názory a řeknete jak je vylepšit :) A pokud budete tak hodné a zapojíte se a pomůžete mi , tak možná to budu brát jako soutěž :) Tj. poradíš mi jaké zvolit doplnky popř. kde je sehnat :) Mě se tvůj napad bude libit , udelám to podle tebe , pak si vyžádám adresu a zašlu ti nějaký dáreček :) x3
Já myslím že je to celkem férové :) Vy když budete tak milé , pomůžete mě abych nemusela lítat od jednoho obchodu k druhému s tím Co a Kde vzít , já to pokoupím a ještě za pár rad něco dostanete :)))

Tákže já se jdu nasnídat a pak se vrhnout na článek , kdy nebude dávat dohromady outfity Lucka a ani já , ale vy :) Těším se jak budete cool a originální :)

Ztm pa x3
RaduSh :)))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.