Další -> Yes or Not , aneb řekněte svůj názor :)

20. září 2010 v 16:49 | Ráďa :) |  *I Think ...
Miláčci ,
dneska jsem tak přemýšlela , jak vás motivovat k pravidelné návštěvě blogu , k posílání odkazu na na něj kamarádkám apod. :) Co tahle pravidelné soutěže ? ;)
Třeba jak teď jsme s luckou vymysleli soutěž o NEJ lak/y na nehty tak co za takovéhle soutěže dávat nějaké drobnosti ? :) Soutěže by bývali třeba 1x-2x do soutěže , takhle by jsme nahradily některým slečnám prohru v aktuální soutěži ( ne všichni můžete vyhrát .. :) ... )
Samozřejmě nečekejte že každý týden tričko :D :) Ale nějaká drobnost určitě potěší ;) vy budete rády že máte štěstí a vyhrály jste a my s Luckou že jsme vám udělali radost. ;)
A ještě jsem přemýšlela že soutěže by byli dělány i pro girls ( samozřejmě se zapojit můžou i kluci ale výhry budou spíše určeny holkám , takže pro přítelkyně můžete získat dárky ;) .. ) , které nevlastní blgoy vzhledem k počtu komentářů s dotazem zda se nemůže zapojit někdo bez blogu :)
Ještě samozřejmě tenhle nápad proberu s Luckou která o něm neví , ale jak si spolu píšeme a většinou nás napadá to samé , tak myslím že už ji to napadlo ;) Asi jsme propojené či co :D :)

Takže dotazy na vás :
1. Chcete pravidelné soutěže ? :) ...
2. Pokud ano , jak často ? :)...
3. Co zatím říkáte na právě chystanou soutěž ? :) ..
4. Máte nějaké návrhy na výhry ? :)
5. Jaké zadání soutěže by jste uvítaly ? :)
6. Uvítaly by jste kdyby zadáni bylo splnitelné i pro girls ( nebo i boys ) bez blogů ? :)

Vaše RJ x3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.